Комунальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Оберіг» Запорізької обласної ради
(0612)862585 oberig9@ukr.net

Відкрито 1-й клас для дітей з розладами аутистичного спектру

Сьогодні питання навчання дітей з розладами аутистичного спектру (далі РАС) в освітньому просторі звучить надзвичайно гостро. Розуміючи це, з 01.09.2018 у закладі був відкритий 1-й клас для дітей з РАС, в якому навчаються 6 здобувачів освіти.

У закладі створені якісні умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами: окремі приміщення для навчання та відпочинку, сенсорна кімната, зали для занять лікувальною фізкультурою та ритмікою.

Досвідчений педагогічний колектив, який працює у класі, співробітництво з громадською організацією «Здолаємо разом» під керівництвом Карабліною Т.А. дали перші позитивні наробки щодо здійснення освітньої діяльності з дітьми з РАС.

Індивідуальні заняття з практичним психологом, соціальним педагогом, учителем-логопедом тільки посилюють позитивний ефект спільної роботи педагогів.

За перші місяці роботи педагогів вдалося виробити чіткий індивідуальний маршрут для кожного здобувача освіти 1-В класу з опорою на попередній досвід психолого-педагогічної роботи з кожною дитиною.