Комунальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Оберіг» Запорізької обласної ради
(0612)862585 oberig9@ukr.net

Кадровий склад закладу

Адміністрація:

Директор:

Кочкіна Ірина Іванівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи:

Вишняк Наталія Вікторівна

Ільчук Роман Сергійович

Заступник директора з виховної роботи:

Дзюбаненко Ірина Ігорівна

Заступник директора з господарської роботи:

Прийменко Анастасія Петрівна

 

Психологічна служба:

Практичний психолог:

Кобец Людмила Василівна

Соціальний педагог:

Моляренко Оксана Петрівна

 

Вчителі початкових класів:

Абрамова Тетяна Петрівна

Акімочкіна Катерина Олександрівна

Вавілова Оксана Володимирівна

Євсєєнко Валентина Василівна

Журавльова Оксана Леонідівна

Зарубіна Олена Євгенівна

Зінченко Світлана Олександрівна

Кашуба Оксана Вікторівна

Макарова Світлана Григорівна

Позднякова Олена Миколаївна

Ромашова Любов Миколаївна

Самойленко Вікторія Вікторівна

Слободенко Людмила Леонідівна

Шемякіна Тетяна Вікторівна

 

Вчителі філологічного циклу: 

Українська мова та література:

Ахрамєшина Марія Володимирівна

Бараннік Оксана Анатоліївна

Олійник Людмила Вікторівна

Поліщук Єлизавета Сергіївна

Англійська мова:

Мілюхіна Марина Олександрівна

 

Вчителі математичного, природничого та суспільно гуманітарного  циклу:

Математика:

Бахтеєва Валерія Романівна

Піддубна Світлана Анатоліївна

Кузьомко Ріма Вікторівна

 

Інформатика:

Дзюбаненко Ірина Ігорівна

 

Географія:

Панченко Олена Миколаївна

 

Природознавство:

Тимошенко Наталя Яківна

 

Історія:

Пєрвєньонок Світлана Миколаївна

 

Вчителі трудового навчання:

Гурковська Інна Анатоліївна

Лепетченко Костянтин Михайлович

Олійник Світлана Михайлівна

Сапа Надія Михайлівна

Семененко Тетяна Володимирівна

Фігураш Лариса Іванівна

 

Вчителі фізичної культури:

Ільчук Роман Сергійович

Норіцина Любов Свиридівна

Удовицька Яна Юріївна

Янковська Яна Сергіївна

 

Вчителі художньо-естетичного циклу:

Музика:

Тиховська Наталія Миколаївна

 

Ритміка:

Ємельяненко Інна Владиславівна

 

Викладачі корекційно-розвиткових занять:

Вчитель-логопед:

Косинська Тетяна Григорівна

Смоліна Катерина Анатоліївна

 

Вчитель-дефектолог:

Касицька Таїса Андріївна

Ходак Альона Дмитрівна

 

Вихователі:

Богомолова Світлана Арсентіївна

Владімирова Любов Федорівна

Годжик Антоніна Володимирівна

Дмитренко Олена Геннадіївна

Караманова Вікторія Андріївна

Кондратенко Катерина Володимирівна

Кузьменко Ірина Володимирівна

Кутчик Вікторія Володимирівна

Кравченко Анна Миколаївна

Кроль Галина Іванівна

Круц Анжела Вячеславівна

Ломакіна Ольга Федорівна

Малюта Галина Яківна

Міняйло Оксана Олександрівна

Місюра Наталія Петрівна

Моісєвіч Катерина Іванівна

Ротко Ольга Миколаївна

Сич Світлана Іванівна

Сазонова Любов  Миколаївна

Тарасова Тетяна Михайлівна

Томіленко Олена Борисівна

Шведова Олена Валентинівна

Шеховцова Юлія Юріївна

Юрченко Наталія Володимирівна

Яременко Тетяна Григорівна

Янко Ольга Володимирівна

 

Педагог-організатор:

Ахрамєшина Марія Володимирівна

 

Керівники гуртків:

Овдієнко Ольга Володимирівна

 

Завідувач бібліотеки:

Касмінова Світлана Віталіївна

 

Помічники вихователя:

Бєлєнцова Наталія Юріївна

Гальчанська Наталія Юріївна

Лихоман Ірина Іванівна

Трофименко Ірина Андріївна

 

Медичний персонал:

Лікар-педіатр:

Гончарова Ірина Юріївна

 

Медична сестра:

Зеленовська Олена Анатоліївна

Мельничук Жанна Іванівна

 

Медична сестра з дієтичного харчування:

Пархоменко Лариса Миколаївна

 

Працівники бухгалтерії:

Головний бухгалтер:

Кутняк Тетяна Петрівна

 

Економіст:

Зайцева Альона Ігорівна

Дєткова Анастасія Сергіївна

 

Бухгалтер:

Нор Дарина Сергіївна

Попович Катерина Анатоліївна

Шеховцова Олена Валеріївна

 

Секретар-друкарка:

 

 

Інспектор з кадрів:

Журавльова Оксана Леонідівна

 

Інженер-енергетик:

Соляник Вікторія Віталіївна

Інженер з охорони праці:

 

Працівники кухні:

Шеф-кухар:

Маноніна Олеся Олександрівна

 

Кухар:

Грозицька Наталя Василівна

Чигазова Людмила Вячеславівна

 

Підсобний робітник:

Єрмилова Тамара Іванівна

Нерез Любов Максимівна

 

Технічний персонал:

 Комірник:

Кірова Марина Леонідівна

 

Каштелян:

Щетнік Оксана Анатоліївна

 

Машиніст із прання та ремонту спецодягу (білизни):

Білоус Тетяна Яківна

Євтушенко Крістіна Миколаївна

 

Прибиральники службових приміщень:

Агішева Наймя Хайрулівна

Богачева Тетяна Василівна

Будник Валентина Григорівна

Гавриленко Наталія Олексіївна

Заплюйсвічка Вале Іоно

Зінич Людмила Іллівна

Калниш Надія Павлівна

Кашина Катерина Анатоліївна

Кириченко Надія Дмитрівна

Котко Любов Петрівна

Малахова Світлана Миколаївна

Слободчукова Людмила Миколаївна

Сушко Ганна Миколаївна

 

Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків:

Гамов Володимир Митрофанович

Рябець Юрій Григорович

 

Водій автотранспортних засобів:

Нетреба Микола Іванович

 

Машиніст (кочегар) котельні:

Прошута Володимир Іванович

Кравець Олексій Олексійович

 

Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування:

Голубов Владислав Олександрович

 

Сторож:

Коблюк Віктор Миколайович

Шевченко Віктор Васильович

 

Вакантних посад немає.