Комунальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Оберіг» Запорізької обласної ради
(0612)862585 oberig9@ukr.net

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Комунальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Оберіг» Запорізької обласної ради (далі – Заклад) входить до складу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області та є юридичною особою, має відокремлене майно.

Загальна площа території земельної ділянки Закладу становить 3,6409 га. Територія Закладу відгороджена від проїжджої частини парканом. На території розташовані: навчальний корпус, спальний корпус, їдальня, котельна та прачка, овочесховище, гаражі, спортивний майданчик, баскетбольне поле, волейбольне поле, футбольне поле, бігова доріжка. Є фруктовий сад, велика кількість дерев, кущів, упорядковані квітники.

Навчальний корпус трьохповерховий. Спальний корпус чотирьохповерховий.

З метою створення доступності до приміщення Закладу центральний вхід обладнаний пандусом.

В навчальному корпусі розташовані:

  • на першому поверсі: приймальня директора, кабінет заступника директора з господарської роботи, бухгалтерія, майстерні: столярна, слюсарна, швацької справи та обслуговуючої праці, навчальні класи;
  • на другому поверсі: кабінети заступників директора з навчальної, навчально-виховної та з виховної роботи, соціального педагога, педагога-організатора, актова зала, спортивна зала, бібліотека, навчальні класи;
  • на третьому поверсі: кабінет інформатики, хімії та фізики, соціально-побутового орієнтування, логопедичні кабінети, музики, навчальні класи.

В спальному корпусі розташовані:

  • на першому поверсі: медичний кабінет (у складі – кабінет лікаря з приймальнею, процедурний, фізіотерапевтичний, лікувального масажу, палати тимчасового перебування), кабінет психолога, ресурсна кімната, кімната для ізотерапії, зала для занять ритмікою, зала лікувальної фізкультури, майстерні швацької справи та малярно-штукатурної, навчальні кабінети.
  • на другому поверсі – спальні та ігрові кімнати;
  • на третьому та четвертому поверхах – спальні кімнати.

Навчальний та спальний корпуси сполучаються переходом та між ними знаходиться їдальня.

Їдальня – одноповерхове приміщення. Харчоблок типовий. Обідня зала розрахована на 120 посадкових місць, відповідає санітарним вимогам. Столи мають гігієнічне покриття. Приміщення їдальні естетично оформлено. Створені умови для миття рук учнів та персоналу.

Цеха забезпечено проточною гарячою та холодною водою. На харчоблоці в робочому стані механічна припливно-витяжна вентиляція, каналізація централізована.

Харчоблок складається з цехів: для приготування їжі, м’ясо-рибний, овочевий,  пекарський, хлібний, холодних закусок, миття посуду, комори для сухих фруктів, овочевий склад.

Прання білизни здійснюється власною пральнею. Пральня одноповерхова будівля. Для створення відповідних санітарно-гігієнічних умов пральня поділена на декілька приміщень. Є приміщення для приймання та тримання брудної білизни.

Холодне водопостачання централізоване (здійснюється водогоном від міської мережі). Гаряче водопостачання індивідуальне (підігрів відбувається у котельні). Вода підведена до всіх будівель, до умивальників та питних фонтанчиків.