Комунальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Оберіг» Запорізької обласної ради
(0612)862585 oberig9@ukr.net

Педагогічний колектив

Директор:

  • Кочкіна Ірина Іванівна, (спеціаліст вищої категорії, старший учитель)

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи:

  • Вишняк Наталія Вікторівна, (спеціаліст вищої категорії, учитель-методист)

 

  • Ільчук Роман Сергійович, (спеціаліст)

 

Заступник директора з виховної роботи:

  • Дзюбаненко Ірина Ігорівна, (спеціаліст другої категорії)

 

 

Психологічна служба:

Практичний психолог:

  • Кобец Людмила Василівна, (спеціаліст першої категорії)

 

Соціальний педагог:

  • Моляренко Оксана Петрівна, (спеціаліст другої категорії)

 

Вчителі початкових класів:

  • Абрамова Тетяна Петрівна, (спеціаліст вищої категорії, учитель-методист)

 

  • Акімочкіна Катерина Олександрівна, (спеціаліст вищої категорії, учитель-методист)

 

  • Вавілова Оксана Володимирівна, (спеціаліст)

 

  •  Власенко Наталія Владиславівна, (спеціаліст першої категорії)

 

  •  Барановська Дар’я Володимирівна, (спеціаліст)

 

  • Євсєєнко Валентина Василівна, (спеціаліст першої категорії)

 

  • Журавльова Оксана Леонідівна, (спеціаліст вищої категорії)

 

  • Зарубіна Олена Євгенівна, (спеціаліст вищої категорії)

 

  •   Зінченко Світлана Олександрівна, (спеціаліст вищої категорії, старший учитель)
  •   Кашуба Оксана Вікторівна, (спеціаліст)

 

  • Макарова Світлана Григорівна, (спеціаліст першої категорії)

 

  • Позднякова Олена Миколаївна, (спеціаліст)

 

  • Ромашова Любов Миколаївна, (спеціаліст вищої категорії, учитель-методист)

 

  •   Самойленко Вікторія Вікторівна, (спеціаліст другої категорії)

 

  • Слободенко Людмила Леонідівна, (спеціаліст вищої категорії, учитель-методист)

 

Вчителі філологічного циклу: 

Українська мова та література:

  • Бараннік Оксана Анатоліївна

 

  • Ахрамєшина Марія Володимирівна, (спеціаліст)

 

  • Олійник Людмила Вікторівна, (спеціаліст вищої категорії, старший учитель)

 

  • Поліщук Єлизавета Сергіївна, (спеціаліст другої категорії)

 

Англійська мова:

  •   Мілюхіна Марина Олександрівна, (спеціаліст першої категорії)

 

Вчителі математичного, природничого та суспільно гуманітарного  циклу:

Математика:

  • Бахтеєва Валерія Романівна, (спеціаліст другої категорії)

 

  • Піддубна Світлана Анатоліївна, (спеціаліст вищої категорії, старший учитель)

 

  • Кузьомко Ріма Вікторівна, (спеціаліст)

 

Інформатика:

  • Дзюбаненко Ірина Ігорівна, (спеціаліст другої категорії)

 

Географія:

  • Панченко Олена Миколаївна, (спеціаліст вищої категорії, учитель-методист)

 

Природознавство:

  • Тимошенко Наталя Яківна, (спеціаліст вищої категорії)

 

Історія:

  • Пєрвєньонок Світлана Миколаївна, (спеціаліст вищої категорії, учитель-методист)

 

Вчителі трудового навчання:

 

  • Гурковська Інна Анатоліївна, (спеціаліст першої категорії)

 

  • Зіборов Олег Сергійович, (спеціаліст)

 

  • Олійник Світлана Михайлівна, (спеціаліст вищої категорії, старший учитель)

 

  • Сапа Надія Михайлівна, (спеціаліст вищої категорії, старший учитель)

 

  • Семененко Тетяна Володимирівна, (спеціаліст вищої категорії, старший учитель)

 

  • Фігураш Лариса Іванівна, (спеціаліст першої категорії, старший учитель)

 

Вчителі фізичної культури:

  • Ільчук Роман Сергійович, (спеціаліст)

 

  • Норіцина Любов Свиридівна, (спеціаліст вищої категорії, старший учитель)

 

  • Удовицька Яна Юріївна, (спеціаліст другої категорії)

 

  • Янковська Яна Сергіївна, (спеціаліст другої категорії)

 

Вчителі художньо-естетичного циклу:

Музичне мистецтво:

  • Тиховська Наталія Миколаївна, (спеціаліст першої категорії)

 

Ритміка:

  • Ємельяненко Інна Владиславівна, (спеціаліст першої категорії)

 

Викладачі корекційно-розвиткових занять:

Вчитель-логопед:

  • Косинська Тетяна Григорівна, (спеціаліст вищої категорії)

 

  • Смоліна Катерина Анатоліївна, (спеціаліст другої категорії)

 

  •   Ходак Альона Дмитрівна, (спеціаліст другої категорії)

 

  • Пучкова Карина Геннадіївна, (спеціаліст)

 

Вчитель-дефектолог:

  • Касицька Таїса Андріївна, (спеціаліст вищої категорії, учитель-методист)

 

Вихователі:

 

  •   Владімирова Любов Федорівна, (спеціаліст першої категорії)

 

  • Годжик Антоніна Володимирівна,

 

  • Дмитренко Олена Геннадіївна, (спеціаліст)

 

  • Кузьменко Ірина Володимирівна, (спеціаліст)

 

  •   Кутчик Вікторія Володимирівна, (спеціаліст другої категорії)

 

  • Кравченко Анна Миколаївна,

 

  • Кроль Галина Іванівна, (спеціаліст першої категорії) 

 

  • Круц Анжела Вячеславівна, (спеціаліст першої категорії)

 

  • Ломакіна Ольга Федорівна,

 

  •   Малюта Галина Яківна, (спеціаліст)

 

  •   Міняйло Оксана Олександрівна, (спеціаліст)

 

  • Місюра Наталія Петрівна,

 

  • Моісєвіч Катерина Іванівна, (спеціаліст)

 

  • Ротко Ольга Миколаївна,

 

  • Сич Світлана Іванівна, (спеціаліст)

 

  • Тарасова Тетяна Михайлівна, (спеціаліст другої категорії)

 

  • Томіленко Олена Борисівна, (спеціаліст першої категорії)

 

  • Шведова Олена Валентинівна, (спеціаліст першої категорії)

 

  • Шеховцова Юлія Юріївна, (спеціаліст)

 

  • Юрченко Наталія Володимирівна, (спеціаліст)

 

  • Яременко Тетяна Григорівна,

 

Педагог-організатор:

  • Ахрамєшина Марія Володимирівна, (спеціаліст)

 

Керівники гуртків:

  • Овдієнко Ольга Володимирівна,

 

Завідувач медіатекою:

  • Касмінова Світлана Віталіївна

 

Помічники вихователів:

  • Бєлєнцова Наталія Юріївна

 

  • Гальчанська Наталія Юріївна

 

  • Лихоман Ірина Іванівна

 

  • Трофименко Ірина Андріївна