Комунальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Оберіг» Запорізької обласної ради
(0612)862585 oberig9@ukr.net

Прощавай, початкова школо!

П’ять років тому, починаючи з підготовчого класу, вони тільки прийшли до закладу, а вже сьогодні – відсвяткували свій перший випускний. Мова йде про наших четвертокласників – 4-А, 4-Б та 4-В класи.

Зовсім нещодавно ці учні починали вчитися читати та писати, рахувати й малювати, але за роки початкової школи вони встигли списати вже не один зошит, прочитати багато підручників, подорослішати, знайти нових друзів.

Отож з нагоди закінчення початкової школи, 24 травня у закладі відбулося загальношкільне свято «Прощавай, початкова школо!»

Під оплески присутніх гостей, батьків та молодших друзів випускники 4-х класів разом з першими вчительками Абрамовою Т.П., Акімочкіною К.О., Слободенко Л.Л., Макаровою С.Г. зайняли свої почесні місця в актовій залі. На святі випускники розповідали вірші, співали пісні, танцювали, брали участь у підготовлених конкурсах та розвагах. На кінець свята слова настанови з побажаннями успіхів у подальшому навчанні отримали від перших вчителів та зробили спільне фото на пам’ять. Від організованого свята всі отримали безліч позитивних емоцій.

Дорогі, чарівні та по-справжньому дорослі діти, хочемо побажати: нехай у майбутньому ваше життя буде безхмарним, навчання — легким, доля – щасливою на своїй землі поміж рідних людей!