Комунальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Оберіг» Запорізької обласної ради
(0612)862585 oberig9@ukr.net

Реалізація ІІ етапу роботи педагогічного колективу над єдиною науково-методичною проблемою

Другий рік колектив закладу працює над єдиною науково-методичною проблемою «Компетентнісно-орієнтований підхід у здійсненні корекційної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами», тому питання корекційно-педагогічної діяльності дуже актуальні для педагогів закладу.

28 березня 2019 року у рамках реалізації проблемної теми у закладі відбулося засідання педагогічної ради «Основні напрямки корекційно-педагогічного процесу. Удосконалення уроку як основної форми корекційного роботи з дітьми з особливими освітніми потребами». Педагоги обговорили актуальні питання педагогічної корекції, визначили основні напрямки корекційно-розвиткової роботи з учнями з інтелектуальними порушеннями та визначили шляхи удосконалення уроку у спеціальному закладі освіти. На засіданні власними практичними наробками поділилися вчителі Шемякіна Т.В., Зінченко С.О., Поліщук Є.С., Піддубна С.А., Семененко Т.В., Янковська Я.С., Ромашова Л.М. У закладі була організована виставка засобів корекції, виготовлених педагогами закладу, авторам кращих з них були вручені сертифікати.

Корекційно-педагогічна робота з дітьми з інтелектуальними порушеннями не дає миттєвих результатів. Це довгий копіткий процес, який вимагає терпіння, творчості, спільної системної роботи команди фахівців та однодумців, які працюють з дитиною з особливими освітніми потребами.

Фото