Комунальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Оберіг» Запорізької обласної ради
(0612)862585 oberig9@ukr.net

Розвиток творчих здібностей першокласників

Розвиток творчих здібностей учнів 1-В класу, в якому навчаються діти з розладами аутистичного спектру, є одним з пріоритетних завдань педагогів закладу. Робота з дітьми даного класу з початку навчального року була спрямована на розвиток мови, предметної діяльності, ігри, навичок самообслуговування, цілеспрямованості дій всього педагогічного колективу на впорядкування поведінки та контактності дітей.

Вважаємо, що саме корекційне навчання дітей з інтелектуальними порушеннями, розвиток їх творчості призвело до значних позитивних зрушень у загальному розвитку дітей, що вплине в подальшому на всю їх подальшу долю.

На початку березня у закладі була організована виставка творчих робіт здобувачів освіти 1-В класу – дітей з розладами аутистичного спектру.

Кожен виріб має свій задум як за зовнішнім виглядом, так і за смисловим змістом. У кожної роботи є власна творча  ідея, задум, які демонструють  дитячу кмітливість, фантазії і творче мислення.

Педагогічний колектив дуже вдячний кожному з батьків за підтримку та участь у спільному творчому процесі.

Для нас, педагогів, це щастя бачити на обличчях наших дітей щиру радість, задоволення результатом своєї творчої раці і праці своїх однокласників.

Наші діти – це диво!!!

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=190383681921713&id=100028502466947