Комунальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Оберіг» Запорізької обласної ради
(0612)862585 oberig9@ukr.net

Самоврядування

Учнівське самоврядування

В закладі працює учнівське самоврядування яке є  методом організації дитячого колективу.

Структура шкільного учнівського самоврядування в закладі має 2 рівні: І рівень – учнівське самоврядування в класах, ІІ рівень – шкільне учнівське самоврядування.

Учнівське самоврядування в класах має 5 секторів: навчання, дисципліни і порядку, санітарний, господарський, культури та спорту та шефський.

Класні колективи за участю класного учнівського самоврядування активно долучаються до проведення позакласних та позашкільних заходів різного спрямування.

Шкільне учнівське самоврядування має 4 сектори: сектор навчання, дисципліни та порядку, санітарний сектор, господарський сектор, сектор культури та спорту. До кожного сектору від класів залучаються старости та деякі учні відповідно до їх здібностей та фізичних можливостей. Для обговорення та вирішення питань стосовно дисципліни, порядку, поведінки учнів, зовнішнього вигляду, а також чергування в їдальні, проводяться засідання шкільного учнівського самоврядування. Кожного тижня, у вівторок, представниками санітарного сектору перевіряється чистота класних та спальних кімнат. За результатами перевірки виставляються оцінки і заповнюється стенд «Чистюлька». Представниками шкільного учнівського самоврядування проводяться рейди-перевірки зовнішнього вигляду, збереження шкільного майна, організовується чергування класів по школі та учнів в їдальні.