Комунальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Оберіг» Запорізької обласної ради
(0612)862585 oberig9@ukr.net

Ціннісне ставлення до природи

4
Аналіз
за 2019 — 2020 навчальний рік

Основною метою напрямку є формування усвідомлення важливості значення природи та її збереження, почуття особистої причетності та відповідальності за багатства природи, виховання здатності гармонійно співіснувати з природою, уміння протистояти недбалому ставленню до природи, спонукати дітей до прийняття активної участі у заходах з охорони природи.

На екологічну тематику були проведені загальношкільні заходи:  «Свято осені», відповідальна вихователь Місюра Н.П., «Сторінками Червоної книги України», відповідальна вихователь Ломакіна О.Ф., «Чорнобиль – наш біль»,  відповідальні вихователі Богомолова С.А. та Кроль Г.І..

Цікавою для дітей була година інформації про всесвітній день Землі, яку підготувала вихователь Дмитренко О.Г..

Для учнів 1-4 класів відбулася вистава лялькового театру «Осінній калейдоскоп», керівник гуртка Овдієнко О.В..

Крім того, для учнів 5-7 класів вчителем географії Панченко О.М. та педагогом організатором Ахрамєшиною М.В.  було проведено віртуальну подорож «Водно-болотні угіддя».

Протягом року було організовано безліч практичних робіт:  «Встанови годівничку», «Зелений сад на підвіконні», «За життя – без сміття».

Проведені бесіди, конкурси малюнків та години інформації: «Заповідні місця мого краю», «Культура екологічної поведінки», «Всесвітній день тварин», «Збережи та нагодуй птахів»,  «Стань природі другом», «Всесвiтній день водних ресурсiв», «Краса української природи».