Комунальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Оберіг» Запорізької обласної ради
(0612)862585 oberig9@ukr.net

Ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей

2
Аналіз
за 2019 — 2020 навчальний рік

Основною метою напрямку є розвиток моральних якостей особистості, проявів чуйності, справедливості, гідності, милосердя, толерантності, протистоянню виявам несправедливості, жорстокості, усвідомлення учнями загальнолюдської моралі.

Протягом навчального року були проведені різноманітні виховні заходи, виставки стіннівок, малюнків, фотографій на теми: «Шануй людей – шануватимуть і тебе», «Добро і милосердя в нас і поруч з нами», «Що таке справжня дружба?», «Чесним треба бути всюди», «Культура спілкування та етикет», «Шануй свою сім’ю», «Що псує стосунки між людьми?».

Було організовано загальношкільний захід «Свято доброти» вихователем Шеховцовою Ю.Ю., з метою розвитку дружніх відносин з оточуючими та виховання бажання уникати негативних вчинків.

З метою виховання любові та шанобливого ставлення до матері, почуття вдячності, поваги до старших, для дітей з розладами аутистичного спектру вихователь Кравченко А.М. провела свято до дня матері «Кожен любить свою маму», Також було проведено практичне заняття «Виготовлення квітки до дня матері», вихователь Кузьменко І.В.

Традиційно у школі відбулося урочисте загальношкільне весняне свято жінок, у якому взяли участь бабусі та мами вихованців