Комунальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Оберіг» Запорізької обласної ради
(0612)862585 oberig9@ukr.net

Ціннісне ставленнядо культури і мистецтва

5
Аналіз
за 2019 — 2020 навчальний рік

Основною метою напрямку є виховання естетичного почуття пркрасного, формування уявлень і знань про красу і мистецтво.

З метою знайомства з пам’ятками рідного краю для вихованців були організовані фотопрезентація «Архітектурні пам’ятки рідного краю», виставка дитячих творчих робіт «Домашній оберіг», віртуальна подорож «Цікавими куточками рідного краю». Під час проведення цих заходів вихователі поглиблювали знання учнів про красу і багатство української мови, виховували любов до рідного краю, його традицій, бажання розмовляти рідною мовою і зберігати її, поважати, як найцінніший скарб.

Вихованці 1-7 класів відвідали захід у Палаці культури «Металургів», присвячений Дню Святого Миколая, вихованці 8-10 класів – Новорічне свято на площі Фестивальній.

Традиційно в закладі проведений святковий захід до Дня Святого Миколая вихователями Круц А.В. та Шеховцовою Ю.Ю..

Для учнів 1-4 класів було проведено Новорічне свято «Чарівний Новий рік». Для старших класів організовано святкову новорічну програму з розважальними конкурсами та дитячою дискотекою.

Вихователями Томіленко  О.Б. та Владіміровою Л.Ф. було проведено загальношкільне свято «Традиції та звичаї Різдвяних свят в Україні» з метою виховання любові до традицій рідного краю. Крім того, педагогами нашого закладу на чолі з педагогом організатором Ахрамєшиною М.В. було проведено загальношкільне свято для дітей «Колядуємо, щедруємо!».