Комунальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Оберіг» Запорізької обласної ради
(0612)862585 oberig9@ukr.net

Ціннісне ставленнядо культури і мистецтва

5 Ціннісне ставлення до культури і мистецтва
Аналіз
за 2017 — 2018 навчальний рік

Формування естетичних почуттів, уявлень і знань про прекрасне в житті і мистецтві, виховання естетичного почуття, відчуття прекрасного такі задачі вирішував педагогічний колектив протягом навчального року.

З метою виховання поваги до культури українського народу, формування загальнолюдських цінностей, розвитку творчих здібностей учнів у лютому був проведений конкурс інсценованої української казки, в якому брали участь учні 1-4 класів. Вихователі дібрали змістовні казки. Кращою інсценованою казкою визнано «Рукавичку» (учні 2-А, 3-А класів, вихователі Владімирова Л.Ф. та Моісєвіч К.І.). До Всесвітнього дня поезії, бібліотекар Кузьомко Р.В. провела конкурс читців «Поезія, ти – сила чарівна». Переможцем конкурсу став учень 7-Б класу Шабунін Денис. До Міжнародного дня пам’яток та історичних місць вихователь Кутчик В.В. для учнів 5-7 класів провела віртуальну подорож «Пам’ятники світу».

Учні старших класів відвідали культурно-мистецький захід з нагоди Дня Святого Миколая та Новорічне свято «Різдво в АТО» на площі Фестивальній. Традиційно учні 1-7 класів відвідали святковий захід до Дня Святого Миколая в Палаці культури «Металургів». З задоволенням у грудні вихованці групи вихідного дня відвідали Обласний благодійний фестиваль «Гармонія краси». З метою естетичного виховання та соціалізації учнів у суспільство вихователі 5-А класу провели екскурсію до фотовиставки при Запорізькій обласній спілці фотохудожників України.