Комунальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Оберіг» Запорізької обласної ради
(0612)862585 oberig9@ukr.net

Відбулося незабутнє свято «Прощавай, Букварю!»

Традиційне шкільне свято Букваря відбулося у закладі для здобувачів освіти трьох перших класів. Це святковий захід, де першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Букварем.

Не таємниця, що найбільше найрізноманітнішої, найновішої, найцікавішої і найпотрібнішої інформації дитина отримує саме в перший рік свого навчання у закладі. Діти до свята готувалися особливо старанно. На чолі з учителями початкових класів, музичного мистецтва, ритміки, вихователями вчили вірші, підготували гарні музичні та танцювальні композиції.

І як результат — перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, веселі пісні, конкурси не залишили байдужими нікого.

На свято завітало багато гостей. Це і адміністрація закладу, і учні інших класів, батьки, бабусі та дідусі. А маленькі першокласники продемонстрували, чого вони навчилися протягом свого першого шкільного року.

Свято Букварю закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із першими учителями, які стали їм і другом, і мудрим наставником.

Нових звершень вам, першокласники!