Комунальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Оберіг» Запорізької обласної ради
(0612)862585 oberig9@ukr.net

Яскраве завершення тижня математики та інформатики

 

Щороку у закладі проводяться предметні тижні.

З метою розвитку зацікавленості здобувачів освіти щодо вивчення предметів освітньої галузі «Математика», сприяння розвитку творчості учнів, поширення їх знань з навчальних предметів на початку березня проведено тиждень математики та інформатики.

Упродовж предметного тижня проведено багато заходів. Серед них: математичний марафон, олімпіада, усний журнал «У світі математики», виставка малюнків «Математичні фантазії».

Яскравим завершенням тижня стала подорож до незвичайної країни, де розмовляють мовою цифр і чисел, де панує порядок і логіка, вишуканість і творчість, до Королівства Цікавої Математики. Учні 5-8-х класів під час математичного свята мали змогу показати свої творчі здібності, своє відношення до математики, уміння рахувати, логічно міркувати та бути наполегливим і завзятим, уважним і акуратним.

Не менш цікавими у рамках тижня були розгадування кросвордів, ребусів між класами, де також поєднані знання з математики та образотворчого мистецтва, що в цілому сприяло підвищенню загального рівня культури здобувачів освіти, розвитку їх творчої активності, формування товариських відносин між учнями в класах